Yazılar

etimesgut araç kiralama

Etimesgut Araç Kiralama

Etimesgut Araç Kiralama haberine göre; kayıt dışı araç kiralama şirketleri açıksenet imzalatarak araç kiralayanlara beklenmedik büyük borçlar çıkartıp kredi kartı bilgilerini ele geçiriyorlar. İmzalatılan sözleşme ve seneti kontrol etmeyenlerin başı dertten kurtulmaz oldu.

Yasal araç kiralama şirketleri yerine gayri resmi şirketlerden araç kiralayanların başı büyük dertte. İmzalattıkları senet ve sözleşmelerle hem masrafları hem de olmadık borçları araç kiralayanlardan alan bu firmalar vatandaşların kredi kartı bilgilerini de kötüye kullanıyor. Araç kiraladıktan sonra büyük sorunlar yaşayanlar mağduriyetlerini Şikayetvar’a şöyle anlattılar:

Gayri Resmi Firmalara Dikkat – Etimesgut Araç Kiralama

“Gayri resmi etimesgut oto kiralama işi yapanlar işi tefeciliğe dökmüş. Kaskosuz şahsi kullanımlı kaskolu araçları açık senet imza şartıyla kiraya veriyorlar. Araca bir şey olduğunda aracın serviste yattığı gün ücreti ve hasar ücreti bire bir kiralayandan tahsil ediliyor. Sadece bununla da kalmıyor ellerindeki açık senetlerle olmadık borçlar çıkarıp rahat bırakmıyorlar.”

“Nasıl Güveneceğim?” – Etimesgut Araç Kiralama – Etimesgut Oto Kiralama

“Tatile gitmek için araç kiralayan bir yere gittim ve önüme açık senet koydular. Normal sözleşme istediğimde ‘Sana nasıl güveneceğim’ diye yanıt verdi. Birde kredi kartı bilgilerimi almak istedi. Peki ben size nasıl güveneceğim. Araç kiralamada böyle bir uygulama var da ben mi bilmiyorum?”

“Kaza Sonrası Fazladan Ücret Aldılar” – Etimesgut Araç Kiralama

“Aracımdaki arıza nedeni ile servise verdim. Aracın 1 hafta serviste kalacağını öğrenince araç kiralamak istedim. Araç kiralarken açık senet imzalattılar. Aracı aldıktan 2 saat sonra araç park halindeyken birisi gelip araca vurdu ve hasar verdi. Araç kiraladığım firmayı aradım. Bana aracı kendi tamircilerine götüreceklerini ve o günlerin parasını da benden alacaklarını söylediler. Aldıkları miktar bununla kalmadı. Ellerindeki senet ile benden hem aracın masraflarını hem de aracın yatma bedelini kat kat fazla tahsil ettiler.”

Etimesgut Araç Kiralama – Etimesgut Oto Kiralama

Etimesgut Araç Kiralama
Etimesgut oto kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Güneydoğunun en önemli havalimanlarından olan uluslararası Ankara Havalimanında dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta ayaş, bir tarafta kayaş,bir tarafta ise etimesgut ile tarih kokan şehirlerin ortasında Medeniyetin aynası olan bir şehirdir. Türkiyenin en önemli OSB’ den biri olan Sincan organize sanayi bölgenin ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

[Toplam:9    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.