Hakkımızda

Hakkımızda

ETİMESGUT OTO KİRALAMA HAKKINDA

Etimesgut oto kiralama olarak 2010 senesinden bu yana ankaranın bir çok ilçesinde araç kiralama ve oto kiralama hizmeti vermekteyiz.Bu hizmetlerimizin yanı sıra filo kiralama ve transfer hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuz 2010 senesinden bu yana kendisini geliştirerek tamamen müşteri odaklı çalışmaya devam etmektedir. Biliyoruz ki ne kadar çok iyi hizmet verebilirsek sizlerden o kadar olumlu dönüş alacağız firmamızın temel amacı herkese hak ettiği gibi en kaliteli hizmeti sunmaktır.Biz her zaman ofisimizden ayrılan müşterilerimizin bir daha bizi tercih etmesi prensibiyle çalışmaya devam ediyoruz.

Etimesgut Oto Kiralama – Etimesgut Araç Kiralama

2010 senesinden bu yana filomuzu her daim son model araçlarımızdan oluşturmaya çalışmaktayız.

Etimesgut Oto Kiralama – Misyonumuz

İnsana değer veren hizmetleri hak ettiği düzeyde en iyisini suna bilmek için çalışıyoruz.Kendimi bu kulvarda geliştirerek üzerine koymaya devam ediyoruz. Hizmet konusunda her zaman daha iyisini hak ettiğinizi biliyoruz.

Etimesgut Oto Kiralama – Vizyonumuz

Teknolojinin bu denli gelişmiş olduğu dünya üzerinde her zaman en iyisine sahip olarak en iyisiyle hizmet verme anlayışımızı sürdürüyoruz. Bizim için müşterilerimiz her zaman bizler gibi en iyisini hak etmektedir.

 

Etimesgut oto kiralama birden fazla şubesi ile batı bölgesinde en fazla araç sayısına sahip tek oto kiralama, araç kiralama, araba kiralama firmasıdır.

Müşteri Yorumları

  Etimesgut oto kiralama olarak ANKARA'nın etimesgut ilçesinde araç kiralama hizmeti yanı sıra filo kiralama hizmetide sunuyoruz. Bu bölgedeki en fazla araç sayısına sahip olan etimesgut oto kiralama firması gün geçtikçe en yeni model araçlar ile filosunu güçlendirmeye devam etmektedir.

  Adres:

  Altay Mah. Orhan Bey Cad. Galeria Avm No 3/15 Eryaman

  Telefon

  +90 312 280 00 31

  E-Mail

  info@acarpremium.com